Krytý bazén Valašské Meziříčí

Krytý bazén poskytuje sportovní vyžití i zábavu pro všechny věkové kategorie návštěvníků. V prvním patře se nachází wellness zóna.

Přejít na web
Krytý bazén
Letní koupaliště Valašské Meziříčí

Letní koupaliště je areálem provozovaným v měsících červen až srpen. V areálu se zabaví nejen děti, ale i dospělí.

Přejít na web
Letní koupaliště
Zimní stadion Valašské Meziříčí

Zimní stadion je krásný sportovní stánek, který skýtá možnosti pořádání sportovních, kulturních a společenských akcí.

Přejít na web
Zimní stadion
Kuželna Valašské Meziříčí

Kuželna se nachází ve sportovním areálu zimního stadionu a nabízí kvalitní a moderní zázemí včetně občerstvení v podobě baru.

Přejít na web
Kuželna
Letní fotbalový stadion Valašské Meziříčí

Letní stadion se nachází v podhůří Beskyd s krásným výhledem na horu Radhošť. V areálu se nachází několik fotbalových hřišť.

Přejít na web
Fotbalový stadion
Kuželna

Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Historie kuželny

Kuželky jsou dnes nesporně nejúspěšnějším sportem v našem městě. Hrají se zde již od konce druhé světové války, tenkrát ještě ve staré dvoudráhové asfaltové kuželně. Existuje ještě dokonce i "Ručně psaná kronika", která začíná ale až sezónou 1961 - 1962.

Historie kuželny

V 70. letech se kuželkáři začali věnovat již i mládeži, což jim přineslo i ovoce - tenkrát dorostenka Alena Šimonovičová (Svozilová) vybojovala několik titulů Mistr ČSR, nějaké medaile byly i z Mistrovství ČSSR, dokonce i bronzová medaile z Mistrovství světa. Taktéž Zdeněk Gartus se může pochlubit medailemi z Mistrovství republik. Oba odchovanci oddílu kuželek VM byli dlouholetými reprezentanty České republiky, Zdeněk stále ještě reprezentuje i v současné době. Taky dnešní mládež se úspěšně zapojuje - Markéta Jandíková už se několikrát zúčastnila reprezentačního soustředění i startu, to samé platí i pro Davida Volka.

Historie kuželny

Vzhledem k tomu, že asfaltová kuželna byla již v 60. - 70. letech zastaralá, několik desetiletí čekali valašskomeziříčtí kuželkáři na výstavbu nové kuželny. Dočkali se až v roce 1995, kdy se v areálu tenisového klubu postavila nová čtyřdráhová kuželna. Konečně měli kuželkáři svůj stánek, kde se mohli vyžívat nejen registrovaní hráči, ale i veřejnost našeho města. Bohužel činnost v této kuželně se datuje pouze 8 let. Vzhledem k tomu, že kuželna se nacházela v areálu tenisu, byla nevyhovující, a tak se město rozhodlo, že v rámci realizace projektu výstavby zimního stadionu začlení do stavby i vybudování nové čtyřdráhové kuželny.

ST SERVIS s.r.o., je správcem Tento projekt se podařilo úspěšně realizovat, a díky našim představitelům města můžeme nyní hrát v moderní, nejmodernější technikou vybavené nové kuželně, která získala ocenění třídy R, což znamená, že zde dosažené výkony mohou být uznávány jako národní rekordy jednotlivých disciplín.

V současné době je v našem oddíle registrováno přes sto členů, mezi které se řadí i amatérští hráči. Hrají se zde nejrůznější kategorie soutěží:

  • muži hrají I. ligu a krajský přebor
  • ženy hrají I. ligu
  • dorostenky I. ligu
  • dorostenci I. ligu
  • žáci a žačky hrají Pohár mladých nadějí